25.8.19
Godförmiddag!
Hej mina vänner och godförmiddag på er!
Vi har precis avnjutit en underbar söndagsfrukost bestående av Amerikanska pannkakor med stekta hallon framför ett avsnitt av Desperate Housewives med min kärlek och försöker att nypa ut varje liten sekund av denna sista semesterdag och än så länge måste jag säga att det går rätt bra.
Idag så har jag en rolig och händelserik dag framför mig som kommer att börja med lite mysshopping och avsluta med ett besök hos en av våra bästa vänner.

Dagens planer
• Poddinspelning av nästa veckas avsnitt....igen, om man säger såhär teknik är underbart, när det fungerar...
• Åka till blomsterlandet och köpa blommor, både till mig och till vår gemensamma vän som har flyttat tillbaka till tvåstad. Hur kul?
• Besök vår vän
• Förbereda nästa vecka- med allt som det innebär

Jag tror att detta både kan bli och kommer bli en trevlig och händelserik, perfekt sista semesterdag.
Vad gör du idag?


Njut av tid tillsammans och lycka till med podden ❤ kram